Cookies

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů společností FunConcept s.r.o., Benediktská 689/8, 110 00 Praha 1 - Staré Město, IČO 260 89 955 (dále jen „Společnost“), a to v rozsahu:

  • jméno, příjmení,
  • telefonní a e-mailové spojení,
  • adresa,

po dobu trvání mého souhlasu pro účely zasílání marketingových zpráv a jiných sdělení Společnosti zasílaných e-mailem, SMS, MMS a/nebo korespondenčně.

Jsme srozuměn/a s tím, že tento svůj dobrovolně udělený souhlas se zpracováním osobních údajů mohu kdykoli bezplatně odvolat, a to buď prostřednictvím zaslání emailu na adresu: oznameni@funconcept.cz nebo pro odhlášení Newsletteru příslušným odkazem, který je na konci každého Newsletteru.

Jsme srozuměn/a s tím, že mám právo zejm. kdykoli opravit či doplnit osobní údaje, požadovat omezení zpracování, vznést námitku či stížnost proti zpracování osobních údajů k Úřadu pro ochranu osobních údajů, se sídlem Pplk. Sochora 27, 170 00 Praha 7, www.uoou.cz, požadovat přenesení údajů, přístupu ke svým osobním údajům, být informován/a o porušení zabezpečení osobních údajů a požádat o výmaz osobních údajů.

Další informace o zpracování osobních údajů a souvisejících právech naleznu na webových stránkách Společnosti v sekci Ochrana osobních údajů.

 

Nákup v e-shopu je možný zákazníkům starším 18ti let.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
© Copyright 2018 - Jakékoliv užití obsahu stránek v četně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů, fotografií je bez písemného souhlasu provozovatele těchto stránek přísně zakázáno.