Cookies

O nás

Společnost FunConcept s.r.o. je distributorem značek FUN FACTORY, LELO a JE JOUE. Naším cílem je změnit české společnsoti  pohled na erotické pomůcky. Budeme nabízet jen výrobky kvalitativně i vzhledově odlišné a zajistíme jejich prodej na místech, kde to dnes ještě nikdo nečeká.

Nabízené značky

FUN FACTORY - výrobce erotických hraček firma Fun Factory GmbH, Brémy se zrodila v roce 1995. K oficiálnímu založení firmy došlo v roce 1996. Impulsem k založení společnosti byla pro zakladatele, pány Dirka Bauera a Michaela Pahla, stížnost spřátelené prodejkyně erotického zboží na to, že existuje pouze velmi málo kvalitního erotického zboží, které by ženám opravdu vyhovovalo. Inspirován tímto poznatkem, vznikl nápad zaplnit tuto mezeru na trhu výrobou vlastních produktů, které v sobě budou sjednocovat estetiku, kvalitu a funkčnost. Produktů, které není třeba schovávat. U kuchyňského stolu tak z moduritu vznikla předloha pro první dildo Fun Factory: Pinguin. Všechna následně vyrobená dilda, se těšila obrovské oblibě. Mezitím se z  „domácí dílny“ stalo malé impérium s mnoha zaměstnanci a zákazníky z celého světa. V roce 2003 založila Fun Factory v USA svoji první dceřinnou společnost! Uživatelé výrobků značky Fun Factory jsou jedni z nejvěrnějších zákazníků.

LELO - švédská společnost založená v roce 2003, která se věnuje návrhu a vývoji luxusních a elegantních produktů pro potěšení smyslů. Cílem návrhářů je vytvoření výrobků, které spojují soudobou eleganci, luxusní vzhled a maximální funkčnost. Předsevzali si bourat tabu a stírat předsudky spojené s běžnými erotickými pomůckami. Chtějí probudit vášeň a vzrušení u obou partnerů a propojit jejich těla v jedno. LELO se snaží nabídnout dostupné výrobky v nejvyšší kvalitě jako alternativu k existujícím erotickým hračkám.

JE JOUE - britsksý výrobce, který se rozhodl využít nejmodernější techniku pro potěšení lidských smyslů. Proto vyvinul vibrátor se jménem SaSi. Jedná se o vůbec první vibrátor, nebo spíše intimní masážní strojek, který se pohybuje a vibruje současně. Dokáže si zapamatovat pohyby, které se vám líbí a nabídne vám je kdykoliv budete chtít.  Kombinace pohybu a vibrací vytváří přirozenější stimulaci, která dokonale napodobuje orální sex umocněný požitkem z vibrací. Sametově hladký povrh a ladně zakulacené křivky jsou příslibem vzrušující intimní masáže.

TENGA - Tenga v japonštině znamená "elegantní, rafinovaný, šarmantní" a přesně tato slova charakterizují výrobky Tenga. Jsou stylové, inovativní a zábavné. Tenga Vám poskytne skutečně mimořádné sexuální zkušenosti díky vysoké kvalitě provedení a nejvyšší kvalitě použitých materiálů. S výrobky Tenga můžete masturbovat třeba 20x za den a citlivá pokožka i předkožka vašeho penisu neponese žádné znaky, únavy. Výrobky Tenga se v Japonsku staly nejoblíbenějšími a nejprodávanějšími sexuálními pomůckami pro muže a jejich popularita se rychle zvyšuje po celém světě.

Napsali o nás

Nákup v e-shopu je možný zákazníkům starším 18ti let.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
© Copyright 2018 - Jakékoliv užití obsahu stránek v četně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů, fotografií je bez písemného souhlasu provozovatele těchto stránek přísně zakázáno.