Cookies

Časté dotazy

Mohu při použití vibrátoru přijít o panenství?
Ano, pokud si zavádíte vibrátor do pochvy, je pravděpodobné, že dojde k protržení panenské blány.

K čemu slouží venušiny kuličky?
Jedná se erotickou pomůcka určenou pro ženy. Tvoří ji dvě kuličky, které v sobě obsahují další kuličku a ty při pohybu vibrují. Kuličky jsou spojeny kratším provázkem, ten slouží k zachycení kuliček vložených do pochvy. Používáním venušiných kuliček posilujete poševní svaly a zpevňujete pánevní dno. To vede nejen k intenzivnějším požitkům při pohlavním styku, ale zároveň působí proti inkontinenci a jejich použití je vhodné i po porodu.

Jak pomocí vibrátoru nejlépe stimulovat G-bod?
Zaveďte vibrátor do pochvy, do hloubky přibližně 5 – 7 cm směrem k pupíku tak, aby tlačil na horní stěnu pochvy. Pohybujte vibrátorem směrem sem a tam. Pokud se vám přitom chce čůrat, je to to správné místo.

Mohu používat vibrátor na varlatech?
Ano, občasné používání vibrátoru by vaše varlata poškodit nemělo.

Je možné si erotické pomůcky půjčovat?
Není vhodné si erotické pomůcky půjčovat. Může totiž dojít k přenosu různých nemocí. Pokud se ale např. rozhodujete o koupi vibrátoru a chcete opravdu nejdříve vyzkoušet ten kamarádčin, doporučujeme použít kondom.

Mohu erotické pomůcky používat ve vodě?
To záleží na typu přístroje. Například u vibrátorů lze ve vodě používat pouze voděodolné typy. Zda je vibrátor voděodolný, by mělo být uvedeno na přístroji.

Jak uchovávat erotické pomůcky?
Po použití by měly být erotické pomůcky důkladně očistěny a uloženy na suché místo. V případě elektrických pomůcek doporučujeme vyjmout baterie.

Občas mám problémy s erekcí. Mohli byste mi doporučit nějakou jednoduchou pomůcku?
Pokud se nejedná o nějakou závažnější poruchu, ale pouze o občasný výpadek, doporučujeme vyzkoušet erekční kroužky. Použití těchto kroužků je velmi jednoduché, rozdíl však oceníte nejen vy ale zejména váš protějšek.

Může mi používání vibrátoru ublížit?
Používání vibrátorů je stejně bezpečné jako například používání kapesní svítilny. Pouze v případě, že vibrátor používáte velmi často a velmi intenzivně, může dojít k podráždění pokožky. Rozhodně vám ale nedoporučujeme erotické pomůcky půjčovat.

Kdy lidé začali používat erotické pomůcky?
Archeologické nálezy svědčí o tom, že erotické pomůcky lidé používali už v době kamenné (před 40 – 10 tisíci lety). Širší používání erotických pomůcek nastalo po sexuální revoluci v 60. letech minulého století, obrovského rozmachu dosáhlo však až v posledních dvaceti letech, což souvisí i s rozvojem internetu.

Je používání erotických pomůcek omezeno věkem?
V České republice platí věková hranice pro legální sexuální styk od 15 let. Samotné použití erotických pomůcek však není sexuálním stykem a zákonem tedy omezeno není.

Jaké baterie se používají do vibrátorů Fun Factory ?
Všechny vibrátory (kromě dobíjecích, které mají v sobě zabudovaný akumulátor jako mobilní telefony) jsou napájeny tužkovými bateriemi (Typ AA). Vibrátory řady G3 Smartvibes napájí čtyři baterie, ostatní pouze dvě. Baterie nejsou součástí dodávky.


Co je to lovering?
Lovering nebo-li erekční kroužek je erotická pomůcka pro muže. Slouží k prodloužení erekce, protože omezuje odliv krve z penisu. Jeho použití je velmi snadné, kroužek se navléká na penis až ke kořenu. Erekční kroužek můžete použít během sexuálního styku i při masturbaci.

Jaká je životnost vibrátoru?
Životnost vibrátoru závisí na jeho kvalitě, typu materiálu, ze kterého je vyroben, a také na četnosti a způsobu použití. Všechny naše vibrátory jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného silikonu a je na ně poskytována záruka dva roky. Kvalitní vibrátor by vám měl vydržet několik let. Ty levné a méně kvalitní nedoporučujeme používat déle než tři roky.

Jak může žena nejrychleji dosáhnout orgasmu?
Každá žena je jiná a rychlost dosažení orgasmu i místo, kde je žena nejcitlivější, se u jednotlivých žen výrazně liší. Většina žen dosáhne orgasmu nejrychleji při stimulaci klitorisu pomocí vibrátoru.

Mohu používat vibrátor na veřejnosti?
Některé lidi vzrušuji, když tajně používají vibrátor nebo jiné erotické pomůcky na veřejnosti. Než tak učiníte, měli byste nejdříve vibrátor vyzkoušet v soukromí, abyste věděli, jak je přístroj hlasitý a jak se ovládá.

Co jsou to multifunkční vibrátory?
Jedná se o vibrátory, které stimulují více oblastí, například naše Twist'n'shake vibrátory stimulují zároveň pochvu i klitoris. Rotační rychlost a intenzitu vibrací můžete navíc nezávisle regulovat.

Co je to vibrační dildo?
Dildo je nevibrační erotická pomůcka obvykle ve tvaru penisu. Vibrační dildo tím pádem není dildo, ale vibrátor.

Mohu místo vibrátoru používat mobilní telefon?
Teoreticky můžete používat mobilní telefon jako vibrátor, pokud si zapnete vibrační vyzvánění. My vám to ale nedoporučujeme. Je to nehygienické a mobilní telefon nemůžete jednoduše otřít. Pokud byste při používání mobilního telefonu tímto způsobem přístroj poškodili, pravděpodobně by se na to nevztahovala záruka. Vibrátory jsou mnohem vhodnější a jsou také anatomicky lépe tvarované.

Pomůže mi při sexuálním styku vibrátor k dosažení orgasmu?
Vibrátor při sexuálním styku s partnerem/partnerkou může pomoci k dosažení orgasmu, protože můžete například zároveň stimulovat poštěváček. Odhaduje se, že až 70 % žen nedosáhne při samotném sexuálním styku orgasmu.

Chtěl bych při sexu používat erotické pomůcky, ale nevím, jak to partnerce naznačit?
Velmi snadný a účinný způsob je dát partnerce nějakou erotickou pomůcku jako dárek. Ve většině případů žena takový dárek ocení.

 

Nákup v e-shopu je možný zákazníkům starším 18ti let.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
© Copyright 2018 - Jakékoliv užití obsahu stránek v četně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů, fotografií je bez písemného souhlasu provozovatele těchto stránek přísně zakázáno.